poniedziałek, 22 marca 2010

Wiosenne porządki (1) wycinaki Nestabilities Spellbinders

Wiosna bez wątpienia pojawiła się za oknem. Pora więc na wiosenne porządki również w scrapach. Zaczęło się od tego, że nagromadziłam wycinaki Nestabilities Spellbinders. Długi czas trzymałam je w oryginalnych opakowaniach. Niestety zaczyna brakować mi miejsca więc musiałam coś wymyśleć. A że wycinaki są metalowe idealnie pasują do nich magnesiki i metalowe opakowania :) Powstał taki prosty, żaden innowacyjny kurs jak zapakować wycinaki :)

 
Potrzebujemy:
- Wycinaki :) 
- Metalowe opakowanie (wykorzystałam opakowanie po przeźroczystych elementach Maya Road)
- magnesiki (mam punktowe ale planuje zakupić taki w paskach :))


Do pustego opakowania wkładamy magnesiki. Muszą być odpowiednio daleko od siebie bo są niesforne i łączą się jak da się za blisko siebie :)


Układamy wycinaki, które przykleją się do magnesika. Opakowanie Maya Road jest idealne- pasuje nawet do tych największych prostokątnych wycinaków. 

Układamy tak kolejne warstwy. Dla własnej wygody koła położyłam na samą górę bo najczęsciej używam. W moim opakowaniu zmieściło się 6 rodzajów wycinaków. Niestety ostatnia warstwa czyli pierwsza z góry już nie trzymała się magnesików ze względu na odległość. (Będę musiała zakupić więcej elementów przezroczystych, żeby mieć drugie opakowanie haha)


 Gotowe :) Mam nadzieję, że komuś kurs się przyda :)

2 komentarze:

Ajgacia pisze...

sposób dobry, malo kosztowny i z pewnoscia malo miejsca zajmuje, ale nie wiem czy wygodny w uzytkowaniu... ja wykorzystuje pudełka CD, a w nich taśmę magnetyczna i jeden komplet miesci sie w jednym pudelku. Pudelka CD mozna ukladac w pionowym stojaku na CD i opisać na krawędzi co jest w środku. Pojawil sie problem jak zaczyly wychodzic szablony wyższe/szersze niż pudelko CD :-> Minus: taśma magnetyczna jest droga ok. 20zł za 5m.

Ajgacia pisze...

hmmm... skorzystalam z twojego pomyslu, odnalazlam u siebie metalowe pudelko i wrzucilam tam metalowe wykrojki, które do pudelka sie nie zmiescily :-> DZIEKI za pomysla