środa, 16 września 2009

Rozpoczynamy zabawę z angielskim :)

ubiegłą sobotę byłyśmy z Julcia na lekcji pokazowej Helen Doron. Julcia nie uciekała, nie płakała. Uważnie słuchała. Pani przez pół godziny mówiła do dzieci po angielsku, pokazywała obrazki (między innymi autka na co Julia żywiołowo zareagowała :) W końcu autka są super), śpiewała i wchodziła w interakcje z maluchami :) Pół godziny aktywnej zabawy.

Po powrocie do domu pytanie dwoiły się i troiły czy ona nie za mała (prawie dwa latka) Metoda ta dopuszcza maluchy już 3 miesięczne! Jednak stwierdziłam, że to nie jest sadzanie dziecka w ławce z toną książek a tylko albo AŻ zabawa, która ma na celu osłuchanie dziecka z jezykiem a i zawsze to dla Małej rozrywka i kontakt z rówieśnikami :) Od października zaczynamy się bawić językiem :)


4 komentarze:

OLIWKA pisze...

hej jestem bardzo ciekawa tej metody

Julcia życzymy dobrej zabawy :):)

Jowita pisze...

Popieram taka zabawe. Moja starsza corka ma teraz 6 lat i od ponad 3i pol roku chodze z nia na angielski. Kiedy miala 2 i pol roku mowila do mnie " mama chodz pobawimy sie w angielski". Wiele osob mowilo mi, ze to za wczesnie, ale czy na zabawo-nauke jest kiedykolwiek za wczesnie? Dzisiaj moja szescioletnia corka zna mnostwo slowek angielskich, mowi prostymi zdaniami w tym jezyku, patrzy na bajki w jezyku angielskim i reaguje smiechem w odpowiednim miejscu, wiec wiem, ze rowniez duzo rozumie. Zycze powodzenia i wytrwalosci, poniewaz naprawde warto :-)

Lily pisze...

Witaj:-) takie zajęcia to super zabawa:-) Moja córa zaczęła chodzić na zajęcia do Helen Doron w tamtym semestrze i jest zachwycona:-) 100% popieram taką naukę języka poprzez zabawę;-)

Anonimowy pisze...

AV,無碼,a片免費看,自拍貼圖,伊莉,微風論壇,成人聊天室,成人電影,成人文學,成人貼圖區,成人網站,一葉情貼圖片區,色情漫畫,言情小說,情色論壇,臺灣情色網,色情影片,色情,成人影城,080視訊聊天室,a片,A漫,h漫,麗的色遊戲,同志色教館,AV女優,SEX,咆哮小老鼠,85cc免費影片,正妹牆,ut聊天室,豆豆聊天室,聊天室,情色小說,aio,成人,微風成人,做愛,成人貼圖,18成人,嘟嘟成人網,aio交友愛情館,情色文學,色情小說,色情網站,情色,A片下載,嘟嘟情人色網,成人影片,成人圖片,成人文章,成人小說,成人漫畫,視訊聊天室,性愛,a片,AV女優,聊天室,情色